e-Booky

Karel Kryl ODHALENÍ

Bratr Karla Kryla Jan vydal svědectví o rodinném zákulisí, sourozeneckých poměrech, tradicích. Proč odvezli do šrotu otcovu tiskárnu v Kroměříži, kde tiskl Josef Čapek nebo Petr Bezruč? V kom měl Karel Kryl vzor a proč šel studovat keramickou školu do Bechyně? Po kom zdědil básnický talent a kde se vzal ve folklorním souboru? O čem snili s bráchou na trempech? Jakým způsobem psal mamince z exilu a jaký vztah k ní choval? Podařilo se jí vycestovat za synem do Německa? Proč maminka zemřela pár dnů po sametové revoluci a proč ji Karel neviděl v rakvi?  Kterou ženu opravdu miloval? Skutečně mu selhalo srdce?

Kromě textu jsou v e-Booku uveřejněny rodinné fotografie včetně fotografií z dětství, Karla ve folklorním souboru, posmrtná maska, Karlovy kresby, rukopisy.

Nabízím ti stáhnout si e-Book zdarma. Ale pochopitelně mě stál spoustu úsilí a času. Nápovědou ti může být, že takový e-Book by se prodával za 199 Kč. Budu ráda, když mi pomůžeš v další tvorbě a přispěješ libovolnou částkou dle tvých možností a tvého uvážení na účet číslo: 2900634251 / 2010

Přispěješ-li, pošlu ti k e-Booku bonus, tak nezapomeň do zprávy pro příjemce napsat své jméno a e-mail. 🙂

Stačí kliknout na tlačítko Stáhnout e-Book zdarma teď hned níže a ve formuláři, který se ti otevře, a vyplnit svůj e-mail, na který ti e-Book pošlu.